Ściany LED, Ściany diodowe ledowe. Kurtyny LED i elewacje LED

Ściana ledowa

Świecące elewacje, obrazy na ścianach, piękne animacje na budynkach to nic innego jak kolejne zastosowanie ekranów LED w przestrzeni publicznej. Niezwykłe cechy wyświetlaczy ledowych takie jak odporność na ciężkie warunki atmosferyczne, wysoka jasność (czytelność w świetle słonecznym), lekka konstrukcja, dowolność formy telebimu LED oraz formatu sprawiły, że ekrany LED zaczęto wykorzystywać jako nośnik treści instalowany na ścianach budynków wewnątrz oraz na zewnątrz. Dzięki technologii wyświetlaczy LED możemy cieszyć się mieniącymi w intensywnych kolorach ścianach rodem z filmu sci-fiction z nie tak odległej poprzedniej dekady.

Kurtyny LED, Elewacje LED, Siatki LED, Ściany z ledami

Najczęściej stosowanymi wyświetlaczami LED na elewacjach budynków są kurtyny LED oraz siatki LED ze względu na ich lekką konstrukcję oraz łatwość instalacji. Dodatkowymi atutami ścian z ledami jest transparentność w zależności od modelu waha się między 10-80% dzięki przeźroczystości po wyłączeniu urządzenia budynek wygląda naturalnie. Kurtyny i siatki LED posiadają odpowiednio duży raster ze względu na odległość z jakiej ma być oglądany obraz. Raster 10mm elewacji LED to jeden piksel przypadający na kwadrat o boku 10mm natomiast 100mm to już jeden punkt LED na kwadrat o boku 100mm. Im większy raster tym łatwiej uzyskać większą przejrzystość kurtyny ledowej natomiast sam obraz wymaga wtedy oglądania z większej odległości dla porównywalnego efektu.

Ściana ledowa cena

Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty cenowej kurtyn i siatek LED zapraszamy na stronę produktu. Nasza siedziba

Tagi: ściana ledowa Poznań, ściany ledowe, ściany z ledami, kurtyny LED Poznań, siatki LED, cena, ledowy, Producent, Poznań

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *