Ile kosztuje Telebim LED?

Czy zakup Telebimu LED się opłaca?

Zanim przejdziemy do ceny wyświetlaczy diodowych warto zaznaczyć jakie zalety niesie ze sobą technologia ekranów ledowych. Telebimy LED z pozoru nie należą do najtańszych rozwiązań reklamowych. Zagłębiając się jednak nieco w ich zalety dochodzimy do wniosku, że przy odpowiednich mechanizmach finansowania np LEASING lub kredyt zakup telebimu LED może całkiem nieźle się opłacić.

Ekrany ledowe pozwalają nam wyświetlać dynamiczne pełne kolorów obrazy lub video, które skutecznie przyciągają uwagę potencjalnych klientów. Można wręcz powiedzieć, że ciężko przejść obojętnie obok wyświetlacza ledowego. Instalowane w galeriach handlowych, na budynkach czy wolnostojące konstrukcje w przestrzeni ekrany LED wabią wzrok przechodniów kilkukrotnie skuteczniej niż nieruchome statyczne plakaty. A to wystarczy aby zainteresować atrakcyjną ofertą.

Warto wspomnieć, że stosowane przez nas rozwiązania pozwalają na wygodne zarządzanie siecią ekranów LED czy telebimów LED przez internet. Ogranicza to koszty związane z obsługą (brak opłaty za wydruk oraz zmianę plakatów). Jednym kliknięciem jesteśmy wstanie wysłać nowe Video reklamowe na wszystkie, kilka lub jeden Telebim LED w ciągu kilku sekund.

System szybkiej aktualizacji treści pozwala na sprawne testowanie kampanii produktowych oraz ich optymalizację. W przeciwieństwie do tradycyjnych plakatów próbne reklamy nie generują dodatkowych kosztów.

Biorąc pod uwagę jakie korzyści może nam przynieść skuteczna reklama na ekranie LED pomimo jej początkowego wyższego kosztu niż standardowe reklamy w dłuższym rozrachunku inwestycja zwraca się z zyskiem. Dowodem na to są największe marki, które takiej jak CCC, ZARA, RESERVED, BERSHKA, Pull & Bear, Carry i inne , które aktualnie inwestują w telebimy LED

ekrany LED cena

Telebimy LED Ekrany LED – Cena.

Do rzeczy: ile kosztuje telebim LED?

Szukając ceny ekranów LED w internecie i handlarzy należy zwrócić uwagę co wchodzi w skład urządzenia abyśmy byli świadomi całkowitego kosztu urządzenia i nie dali się nabrać na podejrzanie atrakcyjnie oferty, które mogą .

Na cenę ekrau LED składa się : Ekran LED i sterowanie, konstrukcja, instalacja,

1. Ekran LED ze sterowaniem (czasami ceny są podawane osobno u nas razem)
cena ekranu ledowego będzie się wahać w zależności od rodzaju.

Podstawowym czynnikiem wpływającym na cenę będzie zastosowanie ekranu LED. Wewnętrzne ekrany LED są tańsze niż zewnętrzne telebimy LED, które są jaśniejsze i odporne na warunki atmosferyczne.

Drugim czynnikiem będzie rodzaj. Ekrany LED statyczne są tańsze niż lekkie ekrany LED mobilne ze skrzyniami transportowymi. Kurtyny LED i siatki LED też są droższe ze względu na bardziej skomplikowaną konstrukcję. Banda sportowa LED musi spełniać często surowe wymogi różnych federacji np FIFA . Są też elastyczne wyświetlacze LED które także są droższe niż standardowe ekrany ledowe.

Trzecim i ostatnim z najistotniejszych czynników jest rozmiar piksla wyrażany w zapisie ekran LED P2, P3, P4, P5, P6, P8, P10, P16 (z ang. Pitch) cyfra oznacza rozmiar podany w [mm] czyli P10 to piksel kwadratowy o boku 10mm a P2 to piksel 2mm. Im mniejszy piksel tym droższy wyświetlacz LED.

Aby nie przedrożyć telebimu ledowego. Najlepiej zlecić dobór piksla ekspertowi na podstawie wywiadu dobierze on najlepsze rozwiązanie w zależności od potrzeb klienta.

Ceny telebimów LED wahają się 3000-30000zł za m2 zobacz CENNIK

2. Konstrukcja: Każde miejsce instalacji jest inne dlatego wymaga innej konstrukcji ostateczna cena konstrukcji zależy od jej projektu. Projekty i wyceny konstrukcji dokonujemy po konsultacji z klientem gdyż ciężko podać uniwersalną cenę konstrukcji. Poniżej przykład.

ekran LED w galerii

3. Instalacja: Jak w wypadku konstrukcji pod Telebim LED cena instalacji będzie zależna od rodzaju ekranu LED oraz miejsca instalacji. Czasami są wymagane specjalistyczne czynności i narzędzia jak dźwigi, podnośniki, wylewanie fundametów, rusztowania, spawanie na wysokości itp itd. Wyceny dokonujemy po konsultacji z klientem.

Koszt eksploatacji telebimu LED

Cena przekłada się najczęściej na jakość ekranu LED a jego jakość na jakość reklamy, koszt eksploatacji oraz utrzymania.

Od użytych komponentów zależy finalny efekt oraz jak długo się nim nacieszymy a także jaki będzie koszt eksploatacji. Często pozornie wyższa cena telebimu w ostatecznym rozrachunku np. eksploatacji przez 2 lata wyjdzie taniej – weźmy to pod uwagę.

Markowe komponenty to niższe zużycie prądu i niższe rachunki nawet o 30%, dłuższa żywotność, rzadszy serwis – ciągła praca, atrakcyjniejsza reklama – wysoka jakość obrazu.

Poza jakością urządzenia, która jest niezwykle istotna dla żywotności oraz jakości obrazu należy zwrócić uwagę na jakość obsługi tj. instalacja, konfiguracja, wsparcie gwarancyjne i pogwarancyjne. Może dojść do sytuacji, że producent po czasie nie podejmie się naprawy uszkodzonego urządzenia. Najprawdopodobniej nie zrobi tego także inna firma ze względu na unikalność komponentów. W takim wypadku naprawa może okazać się bardzo droga lub niemożliwa.

Działamy na rynku od 2010 roku i zapewniamy serwis urządzeniom nawet z początku naszej produkcji.

Zapewniamy kompleksową obsługę zleceń to ważne.

Szkolenie, Gwarancja, Konfiguracja, Obsługa: Pamiętajmy, że samo kupno to tylko część kosztu Telebimu ledowego. Przy zakupie Telebimu diodowego warto zwrócić uwagę od kogo się kupuje. Należy przeanalizować czas jak długo firma prosperuje na rynku lub wykonane realizacje lub referencje od klientów a także co wchodzi w cenę produktu. Zdaża się bowiem, że kontakt ze sprzedawcą urywa się po dostarczeniu produktu a na naprawę gwarancyjną należy wysłać telebim do Chin co jest absurdalnym kosztem. Ekrany LED to złożone urządzenia, które mogą wymagać napraw lub obsługi podczas eksploatacji wiąże się to z kosztami.

Kupując u nas otrzymujesz nie tylko produkt ale także, szkolenie, gwarancję oraz wsparcie techniczne. Zajmujemy się instalacją, konfiguracją, szkoleniem (opcjonalnie obsługą na życzenie klienta). Prowadzimy też serwis napraw pogwarancyjnych.

Przykładowa wycena ekranu reklamowego totem LED do galerii handlowej.

ekran LED w sklepie

Ekran LED: załóżmy, że interesuje nas ekran LED 3x2m do wewnątrz budynku instalacja na stałe. Najbliższy możliwy rozmiar wyświetlacza ledowego to 3072mm x 2048mm ( ze względu na budowę modułową ekrany LED są wielokrotnością paneli LED dla P4 rozmiar panela to 256x128mm) łączna powierzchnia to 6,29m2 cena za m2 P4 (bez zabudowy gdyż zabudujemy go konstrukcją wolno stojącym totemem) to 5500zł netto razem daje nam to 34 595zł netto

Konstrukcja: Przykładowa wolnostojąca konstrukcja zbudowana ze stali malowana na czarny matt proszkowo i tył wykończony ozdobną siatką stalową. Koszt konstrukcji 6500zł netto

Dostawa, Instalacja, Konfiguracja, Uruchomienie: Dostawa i Instalacja (złożenie w całość oraz konfiguracja i szkolenie) na terenie Polski to koszt 2500zł netto

W cenie: gwarancja z dojazdem i wsparcie techniczne przez 24m z możliwością przedłużenia.

Łączna cena telebimu LED to 43595zł netto ( w zależności od ilości zakupionych urządzeń cena może być niższa)

Oferta cenowa Telebimu dla Ciebie

Podane wyceny są orientacyjne dlatego w celu przygotowania precyzyjnej oferty dla ciebie zachęcamy do kontaktu z nami.

biuro@gilbt.com tel 794 107 400

tagi: ekrany ledowe cena; ekrany led cena, ekran reklamowy led cena, tablice led cena, telebimy led cena, wyświetlacz reklamowy led cena, ledowy, Producent, Poznań

0 komentarzy:
Dodaj komentarz
Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *