Telebimy Ekrany Wewnętrzne LED

Wyświetlacze reklamowe LED do wnętrz Poznań Polska Europa

Kompleksowe realizacje: doradztwo, projekt, konstrukcja, instalacja, uruchomienie, konfiguracja, obsługa, wsparcie techniczne

W celu przedstawienia oferty prosimy o kontakt.

biuro@gilbt.com 794 107 400

Oferta wyświetlaczy LED

PROJEKT | KONSTRUKCJA | INSTALACJA | KONFIGURACJA | OBSŁUGA | GWARANCJA

Tradycyjne statyczne reklamy i tablice informacyjne w formie plakatów czy billboardów powoli są wypierane przez bardziej atrakcyjną i interaktywną formę nośników telebimów i ekranów LED. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w wyświetlaczach LED treści wyświetlane na tego typu urządzeniach charakteryzują się znacznie wyższą skutecznością działania za sprawą wysokiego kontrastu  a także ruchomej treści, która sprawniej przyciąga wzrok potencjalnego klienta.

Największymi zaletami wyświetlaczy wideo i ekranów LED

 • jest ich bardzo dobra czytelność 
 • możliwość dostosowania wielkości i formatu do potrzeb
 • wysoki kontrast zapewniający jakość obrazu nawet w jasnym otoczeniu
 • zarządzenia treścią przez internet jednego lub całej sieci ekranów LED
wenętrzne ekrany LED

złóż zapytanie

biuro@gilbt.com

794 107 400

wewnętrzne telebimy LED do sklepow

PRZYKŁADOWE CENY

 • Raster
 • Cena netto od za m2
 • P10
 • 3900zł
 • P5
 • 5150zł
 • P4
 • 5500zł
 • P3
 • 7750zł
 • P2.5
 • 9850zł

Cena nie zawiera kosztu konstrukcji wycena możliwa po konsultacji.

Przy ilości pow 6m2 udzielamy rabatu.

Cennik telebimów wewnętrznych  LED

Konstrukcja pod wewnętrzny ekran LED

Oferujemy usługę wykonania projektu oraz konstrukcji telebimu wewnętrznego LED na podstawie koncepcji klienta lub wg naszej propozycji.

Jak wybrać Telebim wewnętrzny LED?

W celu wyboru odpowiedniego ekranu diodowego lub całego systemu ekranów LED do wnętrz zachęcamy do kontaktu z nami posiadamy  odpowiednie doświadczenie. Poniżej kilka wskazówek na co zwrócić uwagę podczas wyboru telebimu zewnętrznego LED.

Format ekranu wewnętrznego LED

Jaki format, wielkość, rozmiar ekranu wewnętrznego LED?

Najczęściej format zależy od budżetu przeznaczonego na telebim ledowy jednak nie zawsze. Często jesteśmy ograniczeni powierzchnią przeznaczoną pod instalację a także wizją architeka wnętrz czy regulaminem galerii handlowej.

Najlepiej  dobór wielkości wewnętrznego ekranu diodowego zacząć określenia z jakiej odległości ma być czytelny. Należy określić z jakiej odległości maksymalnej ekran LED będzie widziany im większa odległość tym większy format będzie wskazany.

Czytelność liter można określić z prostego założenia: 1cm znaku równy jest 10m czytelności. Np litera 40cm będzie czytelna max do 400m. Nie jest to dokładne przełożenie raczej działa w zakresie 80-600m natomiast daje nam to jakiś zarys czego możemy oczekiwać.

Wielkość piksla ekranu LED do wnętrz

Jaka wielkość Piksla czyli jaki Pitch, Raster?

Wielość piksla dobiera się na podstawie najmniejszej odległości z jakiej ma być oglądany telebim diodowy a także na podstawie szczegółowości wyświetlanej treści.

Najczęściej stosowanymi pikslami do wnętrz są P3 oraz P4 czyli piksel 3mm lub 4mm. Drobniejsze piksle np 2mm i mnieniejsze stosuje się w wyświetlaczach LED  gdy wymagana jest wysoka jakość detali lub gdy odległość czytania jest naprawdę mała np z 2m i mniej jest to rzadziej spotykane zjawisko w większości przypadków ekran LED jest duży  i dedykowany dla klientów przechodzących przynajmniej  3m lub dalej z mniejszej odległości nie sposób go objąć wzrokiem.

Dlatego P3 lub P4 będzie najlepszym wyborem do wnętrz.

Dla jeszcze większych formatów np 8x4m i odległości większych niż 6m możemy spokojnie zastosować P5 (piksel 5mm) jakość będzie w zupełności wystarczająca.

Sterowanie wyświetlacza LED lub sieci wyświetlaczy do wnętrz

Sterowanie Ekranu  LED 

Sterowanie dzielimy na 2 główne grupy.

Synchroniczne: to sterowanie które wymaga doprowadzenia stałego sygnału video np HDMI czy VGA innymi słowy ekran LED działa jak monitor od komputera czy TV. Będzie wtedy wymagać dodatkowego urządzenia np PC lub jakiegoś playera, streamera.

Asynchroniczne: to sterowanie niezależne wbudowane w ekran LED. W takiej sytuacji klient otrzymuje program na PC w którym programuje sekwencje wyświetlanych obrazów i video (własnych materiałów) gotową kompozycje wysyła do ekranu LED przez sieć lub wifi lub internet lub USB pendrive. Ekran LED odtwarza cyklicznie treść. Istnieje też możliwość programowania czasowego.

Oferujemy także sterowanie 2w1, które zapewnia obie powyższe możliwości sterowania

Sieć ekranów reklamowych LED do wnętrz

Zarządzanie całą siecią ekranów  wewnętrznych  LED 

Zajmujemy się konfiguracją całych sieci ekranów diodowych. Zarządzanie daje możliwość obsługi wszystkich ekranów przez internet. Jednym kliknięciem wysyłamy treść na wszystkie telebimu lub wybrane grupy.

Obsługa jest łatwa, szybka i wygodna.

Na życzenie klienta zajmujemy się obsługą ekranów LED.

złóż zapytanie

biuro@gilbt.com

794 107 400

WYŚWIETLACZE WEWNĘTRZNE LED

Wewnętrzne ekrany ledowe to atrakcyjna forma reklamy oraz nośników informacyjnych dla galerii handlowych i nie tylko. Technologia LED zapewnia wysoki kontrast i niebywale żywe kolory tak dynamiczny obraz skutecznie przyciąga wzrok potencjalnego klienta.

Technologia LED pozawala nam na tworzenie ekranów LED w niemal nie ograniczonej formie i formacie.