EKRANY WEWNĘTRZNE LED

Wyświetlacze reklamowe LED do wnętrz Poznań Polska Europa

Kompleksowe realizacje: doradztwo, projekt, konstrukcja, instalacja, uruchomienie, konfiguracja, obsługa, wsparcie techniczne

Cennik wyświetlaczy wewnętrznych LED

Oferta telebimów wewnętrznych

PROJEKT | KONSTRUKCJA | INSTALACJA | KONFIGURACJA | OBSŁUGA | GWARANCJA

Oferujemy kompleksową obsługę klienta zaczynając od konsultacji i określenia potrzeb kupującego profesjonalnego doradztwa w kwestii wyboru odpowiedniego produktu w zależności od indywidualnych potrzeb klienta, które są ustalane podczas wstępnej rozmowy.

Pomagamy w wyborze odpowiedniego ekranu diodowego i jego zakupie, przygotowaniu konstrukcji, instalacji, uruchomieniu oraz  obsłudze i eksploatacji telebimu LED.

Udzielamy 24 miesięcznej gwarancji  z możliwością przedłużenia. zapewniamy także profesjonalne wsparcie techniczne.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży wyświetlaczy LED, telebimy LED, ekrany diodowe, ekrany ledowe.

Dzięki doświadczeniu oraz bazie zaufanych kontaktów, które wypracowaliśmy na przełomie lat możemy zaoferować wysokiej jakości telebimy LED w atrakcyjnej cenie.

Zadzwoń do nas podpowiemy jaki produkt byłby dla Ciebie najlepszym wyborem. Przedstawimy ofertę cenową.

wenętrzne ekrany LED

złóż zapytanie

biuro@gilbt.com

794 107 400

wewnętrzne telebimy LED do sklepow

PRZYKŁADOWE CENY

 • Raster
 • Cena netto od za m2
 • P10
 • 3900zł
 • P5
 • 5150zł
 • P4
 • 5500zł
 • P3
 • 7750zł
 • P2.5
 • 9850zł

Cena nie zawiera kosztu konstrukcji wycena możliwa po konsultacji.

Przy ilości pow 6m2 udzielamy rabatu.

Cennik telebimów wewnętrznych  LED

Konstrukcja pod wewnętrzny ekran LED

Oferujemy usługę wykonania projektu oraz konstrukcji telebimu wewnętrznego LED na podstawie koncepcji klienta lub wg naszej propozycji.

Jak wybrać Telebim wewnętrzny LED?

W celu wyboru odpowiedniego ekranu diodowego lub całego systemu ekranów LED do wnętrz zachęcamy do kontaktu z nami posiadamy  odpowiednie doświadczenie. Poniżej kilka wskazówek na co zwrócić uwagę podczas wyboru telebimu zewnętrznego LED.

Format ekranu wewnętrznego LED

Jaki format, wielkość, rozmiar ekranu wewnętrznego LED?

Najczęściej format zależy od budżetu przeznaczonego na telebim ledowy jednak nie zawsze. Często jesteśmy ograniczeni powierzchnią przeznaczoną pod instalację a także wizją architeka wnętrz czy regulaminem galerii handlowej.

Najlepiej  dobór wielkości wewnętrznego ekranu diodowego zacząć określenia z jakiej odległości ma być czytelny. Należy określić z jakiej odległości maksymalnej ekran LED będzie widziany im większa odległość tym większy format będzie wskazany.

Czytelność liter można określić z prostego założenia: 1cm znaku równy jest 10m czytelności. Np litera 40cm będzie czytelna max do 400m. Nie jest to dokładne przełożenie raczej działa w zakresie 80-600m natomiast daje nam to jakiś zarys czego możemy oczekiwać.

Wielkość piksla ekranu LED do wnętrz

Jaka wielkość Piksla czyli jaki Pitch, Raster?

Wielość piksla dobiera się na podstawie najmniejszej odległości z jakiej ma być oglądany telebim diodowy a także na podstawie szczegółowości wyświetlanej treści.

Najczęściej stosowanymi pikslami do wnętrz są P3 oraz P4 czyli piksel 3mm lub 4mm. Drobniejsze piksle np 2mm i mnieniejsze stosuje się w wyświetlaczach LED  gdy wymagana jest wysoka jakość detali lub gdy odległość czytania jest naprawdę mała np z 2m i mniej jest to rzadziej spotykane zjawisko w większości przypadków ekran LED jest duży  i dedykowany dla klientów przechodzących przynajmniej  3m lub dalej z mniejszej odległości nie sposób go objąć wzrokiem.

Dlatego P3 lub P4 będzie najlepszym wyborem do wnętrz.

Dla jeszcze większych formatów np 8x4m i odległości większych niż 6m możemy spokojnie zastosować P5 (piksel 5mm) jakość będzie w zupełności wystarczająca.

Sterowanie wyświetlacza LED lub sieci wyświetlaczy do wnętrz

Sterowanie Ekranu  LED 

Sterowanie dzielimy na 2 główne grupy.

Synchroniczne: to sterowanie które wymaga doprowadzenia stałego sygnału video np HDMI czy VGA innymi słowy ekran LED działa jak monitor od komputera czy TV. Będzie wtedy wymagać dodatkowego urządzenia np PC lub jakiegoś playera, streamera.

Asynchroniczne: to sterowanie niezależne wbudowane w ekran LED. W takiej sytuacji klient otrzymuje program na PC w którym programuje sekwencje wyświetlanych obrazów i video (własnych materiałów) gotową kompozycje wysyła do ekranu LED przez sieć lub wifi lub internet lub USB pendrive. Ekran LED odtwarza cyklicznie treść. Istnieje też możliwość programowania czasowego.

Oferujemy także sterowanie 2w1, które zapewnia obie powyższe możliwości sterowania

Sieć ekranów reklamowych LED do wnętrz

Zarządzanie całą siecią ekranów  wewnętrznych  LED 

Zajmujemy się konfiguracją całych sieci ekranów diodowych. Zarządzanie daje możliwość obsługi wszystkich ekranów przez internet. Jednym kliknięciem wysyłamy treść na wszystkie telebimu lub wybrane grupy.

Obsługa jest łatwa, szybka i wygodna.

Na życzenie klienta zajmujemy się obsługą ekranów LED.

złóż zapytanie

biuro@gilbt.com

794 107 400

WYŚWIETLACZE WEWNĘTRZNE LED

Wewnętrzne ekrany ledowe to atrakcyjna forma reklamy oraz nośników informacyjnych dla galerii handlowych i nie tylko. Technologia LED zapewnia wysoki kontrast i niebywale żywe kolory tak dynamiczny obraz skutecznie przyciąga wzrok potencjalnego klienta.

Technologia LED pozawala nam na tworzenie ekranów LED w niemal nie ograniczonej formie i formacie.